قوانین سایت

شرایط استفاده

نورسته به دنبال آن است تا با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و دانش روز ارتباطات بتواند سهمی هرچند کوچک در ارتقای فرهنگ خودمراقبتی زنان در سن باروری، دوران بارداری و بعد از آن داشته باشد. هدف نورسته، برای این تیم مسئولیت بزرگی ایجاد می‌کند که شفاف‌سازی در تمامی ابعاد می‌تواند راه‌گشا باشد. همچنین بنا بر اهمیت و حساسیت موضوع سلامت مادر و فرزند و تمامی ابعاد مرتبط با آن، هر گونه تعامل با نورسته به هر منظور و هر طریقی باید در چارچوب تعهدات شفاف و روشن باشد. بنابراین، هر گونه استفاده از وب‌سایت، ابزارها و قابلیت‌های نورسته، به این معناست که تمامی مندرجات این مستند، از طرف مخاطب تماماً مطالعه و پذیرفته شده است. این مستند شامل تعاریف، شرایط تغییرات توافق‌نامه، حدود مسئولیت، نحوۀ استفاده از سرویس‌ها،  نورسته است و هر گونه استفاده از تمامی امکانات و خدمات نورسته  به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، از روی سایت، از طریق نرم‌افزارها، به اشتراک‌گذاری محتواهای نورسته یا هر طریق دیگری، در چارچوب این مستند خواهد بود.

تعاریف

نورسته شامل وب‌سایت، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و تلاش شده تا مجموعۀ این ابزارها، اطلاعات، آموزش‌ها و پشتیبانی‌ها مطابق با شرایط فرهنگی محیطی کشور ایران طراحی، تدوین و تهیه شود. در این مستند وب‌سایت،  هر شکل از سوی مجموعۀ نورسته ارائه می‌شود، با نام «نورسته» است و به تمامی استفاده‌کنندگان از امکانات و خدمات، «کاربر» اطلاق می‌شود. از نظر این مستند تمامی اطلاعات، متون، گرافیک، نرم‌افزار، صوت، فیلم، عکس، نصایح، پیام‌ها، نظرات، پیشنهادهای ارائه‌شده در نورسته «محتوا» نامیده می‌شود و به منظور آگاهی دادن به مخاطب آماده شده است.

تغییرات توافق‌نامه

با توجه به این که نورسته برای رسیدن به اهداف خود از ابزارهای روز بهره می‌گیرد و به دلیل تلاش گستردۀ نورسته برای بهبود مستمر و توسعۀ تمام ابعاد، ممکن است در آینده نیاز به تغییر یا به‌روزرسانی تمام یا بخشی از این مستند وجود داشته باشد. نورسته خود را متعهد می‌داند که آخرین نسخۀ توافق‌نامه را از تاریخ مؤثر آن، در سایت منتشر کند و به کاربران محترم نیز توصیه می‌‌شود که در طول استفاده از نورسته ، این مستند را به تناوب مطالعه فرمایند.

تحدید مسئولیت

نورسته هیچ گونه ادعایی نسبت متناسب بودن تمامی موارد ارائه‌شده برای تمامی کاربران ندارد و به همین دلیل هیچ گونه مسئولیتی در مورد عواقب تصمیمات و اعمالی که کاربر یا کاربران با برداشت مستقیم یا غیرمستقیم از محتوای متنی یا تصویری نورسته  انجام دهند را نمی‌پذیرد. همچنین نورسته در خصوص تأثیر مستقیم محتواها، نقل‌قول کاربران به دیگران، نقل‌قول شخص ثالث با استنتاج از محتوای نورسته ، هیچ مسئولیتی را متوجه خود نمی‌داند. استفادۀ نادرست از محتوای مندرج در نورسته یا توصیه و برداشت اشتباه از تمامی مندرجات آن، به هر نحوی، بر عهدۀ شخص یا عامر است و در هیچ صورتی و تحت هیچ شرایطی، هیچ‌ گونه ادعا و درخواست دعوی برای مجموعۀ نورسته ، مورد پذیرش نخواهد بود.

نحوهٔ استفاده از مطالب و سلب مسئولیت

کاربر برای استفاده از نورسته متعهد می‌شود که در زمان استفاده از تمامی امکانات این مجموعه بیشتر از ۱۵ سال سن داشته و ساکن ایران و تحت قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران است. محتواهای ارائه‌شده در نورسته  صرفاً هدف آموزشی و ارائۀ آگاهی دارد و به‌هیچ‌وجه کاربرد درمان، تجویز دارو یا توصیۀ پزشکی ندارد. هرچند نورسته تلاش می‌کند تا تمامی محتواها دقیق، جامع، صحیح و به‌روز باشد، اما نمی‌تواند این موارد را تضمین کند و در خصوص دقت، کامل بودن و به‌روز بودن محتواهای ارائه‌شده، مسئولیتی را نمی‌پذیرد. تمامی محتواهای ارائه‌شده در نورسته  صرفاً با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی کاربران است و به هیچ عنوان جایگزین تشخیص، تجویز و روش درمان پزشک نیست. به همین دلیل، به تمامی کاربران توصیه می‌شود که به منظور تشخیص و درمان به پزشک متخصص مراجعه کنند و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی از محتواهای نورسته با هدف خوددرمانی استفاده نشود.

تمامی حقوق وب سایت متعلق به نورسته می باشد
کپی رایت 2024 | طراحی وب سایت توسط دارکوب
Tellephone